Skenery Plustek

Od roku 1990 je Plustek Inc. světově uznávaným výrobcem vysoce kvalitních profesionálních skenerů a skenovacích řešení pro podniky, odborníky a spotřebitele. Inovativní produkty společnosti Plustek jsou navrženy tak, aby splnily a překročily požadavky a představy zákazníků, různých technologických a obchodních partnerů. Naše rozsáhlé investice do technologických inovací spolu s rozsáhlou celosvětovou prodejní sítí a rozsáhlý tým podpory jsou důkazem orientace Plusteku na své zákazníky.

Společnost ESDATA Family je autorizovaným distributorem skenerů Plustek a ve spolupráci s výrobcem zajišťuje jejich záruční i pozáruční servis. 

Přehled jednotlivých řad skenerů Plustek a jejich využití.

Síťové skenery

eScan

Digitalizace a sdílení dokumentů už nemůže být jednodušší. Skenery z řady Plustek eScan nabízí zcela nový přístup ke skenování. Skenery jsou samostatně zapojené kabelem nebo bezdrátově do sítě a jsou vybavené dotykovým displejem, který vás intuitivně povede každým krokem procesu skenování. Samozřejmostí je podpora PC se systémem Windows nebo Mac, cloudových služeb, smartphonu (iPad / iPhone a Android), USB, FTP nebo odeslání dokumentu e-mailem.
 

Office Center

SmartOffice

Kancelářská řada Plustek SmartOffice nabízí skenery s automatickým podavačem dokumentů s vysokou kvalitou a rychlostí skenování, které jsou navržené pro systémy pro správu podnikového obsahu ECM, digitalizaci obsahu dokumentů a jejich správu v rámci pracovních skupin ve společnostech.

OpticBook

Skenery pro skenování knih OpticBook vynikají patentovanou technologií společnosti Plustek pro odstranění stínu u hřbetu knih SEE™ (Shadow Elimination Element), která využívá speciálně navrženou hranu skeneru a lampu.

MobileOffice

Přenosné skenery Plustek MobileOffice nabízí vysoký výkon a nepřekonatelnou kvalitu pro ředitele, manažery, obchodníky, právníky, obchodní cestující, vystavovatele na veletrzích a nebo zaměstnance pracující v domácí kanceláři.
 

Imaging Center

OpticPro

Skenery Plustek OpticPro poskytují kompletní řešení pro zajištění nejlepší kvality výsledku.

OpticFilm

Filmové skenery Plustek OpticFilm jsou špičkovými nástroji pro digitalizaci diapozitivů a negativů. Naše skenery jsou určené pro profesionální fotografy, grafické designéry a samozřejmě pro každého, kdo potřebuje naskenovat soukromý archiv.

OpticSlim

Skenery Plustek OpticSlim jsou ultra tenké ploché skenery, které například umožňují napájení z USB konektoru.

ePhoto

Řada Plustek ePhoto nabízí ideální skenovací řešení na fotografie a dokumenty pro domácí uživatele, stejně jako malé a střední podniky. Produkt ePhoto byl navržen s ohledem na snadnost použití a cenovou dostupnost.
 

Příslušenství ke skenerům

Nabízíme širokou nabídku příslušenství ke skenerům Plustek, například napájecí adaptéry, obaly, držáky filmů, soupravy pro údržbu, náhradní díly a další.